İskeçe Türk Birliği Gençlik Kolu’ndan veda etkinliği

  İskeçe Türk Birliği Gençlik Kolu’ndan veda etkinliği

   Gümülcine, 12.09.2023

  İskeçe Türk Birliği Gençlik Kolu, üniversiteyi kazanan gençlere yönelik veda etkinliği düzenledi. Geçen dönem İskeçe Türk Birliği Gençlik Kolu’nda yer alan ve bu dönemde üniversite eğitimine başlayan üyelere, İskeçe Türk Birliği’nde düzenlenen etkinlikle veda edildi.

  İskece Türk Birligi Genşlik Kolu Başkanı Alpaslan Haliloğlu ve üniversiteyi kazanan üyelere yönelik gerçekleştirilen etkinlikte bir araya gelen Gençlik Kolu üyeleri geleneksel hale gelen pastayı hep birlikte kesti.

  İTB Gençlik Kolu Başkanı Alpaslan Haliloğlu etkinlikte yaptığı konuşmada, “İskeçe Türk Birliği Gençlik Kolu olarak çok güzel ve çok verimli bir yıl geçirdiğimize inanıyorum. Her güzel şey gibi bunun da bir sonu var. Biz bugün düzenlenen veda etkinliğiyle Gençlik Kolu yönetiminden ayrılmaya hazırlanıyoruz. İskeçe Türk Birliği’nde yaşadığımız anıları ve yaptığımız faaliyetleri hiç bir zaman unutmayacağız. Burası bizim ikinci evimiz olmaya devam edecek. Bütün arkadaşlara katkıları için teşekkür etmek istiyorum. Yeni seçilecek yönetime şimdiden başarılar diliyorum. Biz her zaman onların yanında olacağız.” ifadelerini kullandı.

  ©2017 Burasi Batı Trakya. Tüm Hakları Saklıdır.

  Please publish modules in offcanvas position.