“Birlikte“ Listesi tanıtıldı

  Previous Next

  “Birlikte“ Listesi tanıtıldı

  Gümülcine, 13.09.2023

  Yerel seçimler yaklaşırken adayların liste mtanıtımları da tüm hızıyla devam ediyor. 13.09.2023 akşamı Yassıköy Belediyesinde Av. Caner İmam’ın kurduğu “Mazi - Birlikte” listesi Yassıköy’de tanıtıldı. Tanıtıma meclis ve muhtar adaylarının yanı sıra diğer kişiler katıldı.

  PUSULASI OLMAYAN, HİÇ KİMSENİN KAALE ALMADIĞI BİR BELEDİYE

  Kalabalık bir topluluğun izlediği tanıtımda, “Bugün Yassıköy Belediyesinin son yıllarda fiilen lidersiz olduğu her zamankinden daha da belirgin.” Sözleriyle konuşmasına başlayan “Birlikte” Listesi Başkanı Caner İmam, “Pusulası olmayan, hiç kimsenin kaale almadığı bir belediye. Toplumun gözünde itibarsızlaşmış bir belediye. Ve, bunların hepsi garip bir şekilde gündemden kayboldu. Bunun sorumlusu kim olduğunu kimse araştırmıyor.” Dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü:

  VAKİT, BELEDİYEMİZİN DAĞILMIŞ PARÇALARINI TOPLAMA VAKTİDİR.

  “Bunun yerine belediyemizin kötü gidişatına karşı çıkanlar olmaktadır. Cesaretle belediyemizin yaşadığı trajediyi görenler oldu. Hatta öyle bir noktaya geldik ki bu felaketi bu zor şartlara karşı yetersiz olanlar kendilerini kurtarıcı olarak göstermektedirler.

  • Bundan dolayı geçmiş yıllarda yaşadıklarımızı unutmamak için bugün buradayız.
  • Belediyemizi yeniden inşa etmek için güçlerimizi birleştiriyoruz.
  • Vakit, belediyemizin dağılmış parçalarını toplama vaktidir.
  • Yaşadığımız gönülden bağlı olduğumuz, geleceğimizi ve umutlarımızı bağladığımız belediyemizi, bölgemizin güçlü insanları olarak, ekibimizin meclis üyesi ve muhtar adaylarıyla yani sizlerle birlikte yeniden inşa edeceğiz.
  • Listemize de bu yüzden Birlik ismini verdik.” İfadelerine yer verdi.
  ©2017 Burasi Batı Trakya. Tüm Hakları Saklıdır.

  Please publish modules in offcanvas position.