HEMETLİ’YE HALI SAHA YAPILACAK

  HEMETLİ’YE HALI SAHA YAPILACAK

   

  Gümülcine, 16.09.2023

  Yunanistan’ın Rodop ilinde Kozlukebir Belediyesine bağlı dağlık Hemetli köyüne halı saha yapılacak.

  Halı saha yapımına ilişkin sözleşme ilgili şirketle imzalandı. 5x5 ebatlarında 110.000 avro değerindeki projenin imzalanmasından sonra Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet, “Bu proje, Hemetli‘nin spor altyapısını güçlendirmeyi ve halkımıza daha fazla spor imkanı sunmayı amaçlamaktadır. 5×5 futbol sahası, futbol severlerin bir araya gelip keyifli maçlar yapabilecekleri modern ve kullanışlı bir alan olacaktır.

  Yeni 5×5 futbol saha projesi, Hemetli köyümüz ve bölgemizin spor kültürünü geliştirmek ve vatandaşlarımızın sağlıklı yaşam tarzlarını teşvik etmek amacıyla atılan önemli bir adımdır. Belediye olarak, sporun insanların hayatında önemli bir rol oynadığına inanıyor ve herkesin spor yapabilmesi için gerekli olanakları sağlamaya odaklanıyoruz.

  Yapılacak olan bu halı sahanın, Hemetli köyü ve Hemetli bölgesi halkı için büyük bir değer taşıyacağına inanıyoruz. Projenin tamamlanmasıyla beraber, spor tutkunlarına yeni bir buluşma noktası sunulacak ve gençlerimize spor yapma alışkanlığı kazandırılması için bir fırsat yaratılacaktır.

  Bütün bölgelerimizin sportif alanda gelişimini desteklemek için bu tür projelere yatırım yapmaya devam edeceğimizi siz değerli basın mensuplarımızın aracılığıyla tüm halkımıza bildiririz.” İfadelerini kullandı.

  ©2017 Burasi Batı Trakya. Tüm Hakları Saklıdır.

  Please publish modules in offcanvas position.