ERDEM HÜSEYİN LİSTESİNİ TANITTI

  Previous Next

  ERDEM HÜSEYİN LİSTESİNİ TANITTI

  Gümülcine, 18.09.2023

  - BU İŞ BU DEFA OLACAK!

  - HEP BİRLİKTE KAZANACAĞIZ..

  Kozlukebir Belediyesi başkan adaylarından, Birlik listesi kurucusu Ecz. Erdem Hüseyin, 18.09.2023 akşamı belediyenin merkezi olan Sirkeli köyünde meclis ve muhtar adaylarını tanıttı.

  Tanıtım törenine meclis ve muhtar adaylarının yanı sıra kalabalık bir topluluk katıldı.

  260 KİŞİYLE RODOP İLİNİN EN KALABALIK LİSTESİYİZ

  “Bu akşam burada sizlerle birlikte olmaktan bu güzel kalabalığa tanık olmaktan duyduğum heyecanı ve mutluluğu ifade edecek söz bulamıyorum” diyerek sözlerine başlayan Erdem Hüseyin, konuşmasının devamında da Birlik listesinin 2019 yılında 184 kişiyle kurulduğunu; ve 8 Ekim seçimlerinde de 260 kişiye ulaştıklarını ki Rodop ilinde en kalabalık liste olduklarını vurguladı.

  Erdem Hüseyin konuşmasını şöyle sürdürdü:

  BULUNDUĞUMUZ YÜZYIL İLE UYUMSUZ PROBLEMLER İLE BOĞUŞMAMASI GEREKTİĞİNE İNANMAKTAYIZ

  Birlik listesi olarak bizler; Kozlukebir belediyesinin en iyi şekilde yönetilerek.. mevcut imkanlar doğru bir biçimde kullanılarak.. hakettiği modern imkanlara kavuşabileceğine, bir alt yapı sorunu gibi, içme suyu sorunu veya yol sorunu gibi içinde bulunduğumuz yüzyıl ile uyumsuz problemler ile boğuşmaması gerektiğine inanmaktayız.

  İktidarı devraldığımızda bizler daha sıkı çalışmalarla tüm imkanları faydalı bir şekilde kullanabilmek için durmadan çalışacağız…

  İnsanlarımızın ihtiyaçlarına hiçbir zaman sırt çevirmeden kulak tıkamadan genç, dinamik ve bir o kadar da tecrübeli ekibimizle belediyede halkın çıkarları doğrultusunda hizmetimizi sürdüreceğiz.

  Bizler şu anda ana muhalefet olarak tabii ki yapılmayanların veya eksiklerin ya da yanlış yapılanların karşısında durup eleştirimizi yapacağız.

  Bu güne kadar tüm gerekli yapıcı eleştirilerimizi ve gerekli önerilerimizi saygı çerçevesinde yaptık. Bu bizim temel vazifemizdi.

  İktidar olduğumuzda yanlışımızı gördüğünüzde bizleri de eleştirebilirsiniz çünkü ancak bu şekilde daha doğru yere gereken hizmetler ulaşmasını sağlamış olursunuz.

  BİZ EN DOĞRUYUZ

  Hiç hata YAPMAYIZ HER ŞEYİ en iyi biz BİLİRİZ diyerek eleştirilere kapalı olmak yanlıştır.

  Her bir seçmenin olumlu veya olumsuz görüşleri, fikirleri bizler için çok değerlidir, eksik gördüğünüz yanlış düşündüğünüz her şeyi çekinmeden, şahsıma ya da meclis üyesi adayı arkadaşlarımıza ya da muhtar adaylarımıza söyleyebilirsiniz…

  ΒİZLER HİZMETİ DAHA ARTTIRMAK VE MÜMKÜN OLANIN EN İYİSİNİ YAPMAK İÇİN BELEDİYE BAŞKANLIĞINA TALİBİZ…

  Biz bir olup birlik olup sesinizi, sesimizi daha güçlü duyurmak için buradayız sizin desteğinizle bunu en iyi şekilde yapacağımıza inancımız tam…

  Αlgı oyunlarına kapılmadan, birlik beraberlik içinde kardeşçe, dostça, doğruluktan dürüstlükten ayrılmadan seçim dönemini sürdüreceğiz.

  Bu seçim sürecinin bir savaş değil bir bayrak yarışı olduğunu unutmayalım ve bu yarışın kazananı kozlukebir halkı olsun…

  SİZLER BENİ SİRKELİ’Lİ OLARAK BİLİRSİNİZ BİRLİK LİSTEMİZ KURULDUĞUNDAN BERİ BEN MEHRİKOZLUYUM , BEN HEMETLİLİYİM BEN KOZLUKEBİRLİYİM.

  Belediyemize bağlı 57 köyümüz var….

  Her biri benim köyüm, her bir köyümüzün sorunu benim

  sorunum anlayışıyla çıktık bu yola, böyle de

  devam edeceğiz…

  Birlik Listemiz iktidara geldiğinde kapılarımız da telefonlarımız da her zaman herkese açık olacaktır. Belediyemiz halkımıza aittir bizlerde onlara hizmet etmek için orada olacağız.

  Hiçbir zaman bizim tapulu malımızmış gibi hareketlerde bulunmayacağız herkesin amacı hizmet etmek ve topluma, bölgesine fayda sağlamak olmalı. Bu amaçla herkes elinden geleni yapıp zamanı geldiğinde daha genç dinamik bir ekibe yerini devretmeyi bilmeli. Halkımızın süslü cümlelere ve içi boş vaatlere değil hizmete ihtiyacı var!

  Kozlukebir Belediyesi kaliteli ve nitelikli hizmeti, dürüstlük, eşitlik ve adalet ile yönetilmeyi hak etmektedir. Bölgemize fayda sağlamak adına sesimizi gereken yerlere duyuracak, bunun için fedakarlıktan ve özveriden kaçınmayacak ve bunu görev bilecek bir liste ile geliyoruz.

  Bölgesi için bu duygu ve düşüncelere sahip olan ve listemizde yer alan değerli adaylarımız ve bizi destekleyen halkımız ile heyecanlı bir yola çıkıyoruz.

  BU İŞ BU DEFA OLACAK!

  HEP BİRLİKTE KAZANACAĞIZ..

  12 bini aşkın sayıda oy kullanan değerli seçmenimiz var.

  Samimiyetimizi hissettirmemiz, ilkelerimizi duyurmamız ve takdirini kazanmamız gereken, 12 bin seçmen!

  Bu liste hepimizin…

  Her bir köyümüzde bizi temsil edecek olan, sevilen ve sayılan çok değerli adaylarımız var!

  Hep birlikte gecemizi gündüzümüze katıp, sesimizi duymayan bir seçmen bile kalmayana dek çabalıyoruz …

  BU İŞ BU DEFA OLACAK! BUNA İNANCIMIZ TAM!

  Biz Birlik Partisi olarak birlik ve beraberliği savunacağız. Ayrıştırıcı bir dil kullanmadan, kimseyi kötülemeden, kimseye çamur atmadan sadece kendi ilkelerimizi anlatarak seçmeni doğru karar vermeye, bizim yanımızda olmaya ve bize destek vermeye davet edeceğiz.

  Kapısını çalmadığımız hane, elini sıkmadığımız, kalbine dokunmadığımız kimsenin bizi desteklemesini bekleyemeyiz.

  Siyaset adı altında komşumuzla, köylümüzle tartışmadan sakin kalıp dürüst ve kaliteli siyaseti bölgemize benimseteceğiz.

  Kozlukebir Belediyesinin hakettiği şekilde yönetilmesi için GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ!

  BU İŞ BU DEFA OLACAK !

  Ve Allahın izniyle sizin de desteğinizle bunu hep birlikte başaracağız

  Geçen dönem Katıldığımız ilk seçimlerde halkın takdirini kazanıp çok yüksek bir oy alarak; sadece 200 oy civarlarında düşük bir oy farkı ile 2. Sıraya yerleşmeyi başardık bu göz ardı edilemeyecek bir başarıydı seçimlere ilk defa katılmamıza rağmen. Biz gücümüze güç katarak aday sayımızı ve destekçilerimizi çoğalttık.

  8 ekimde gerçekleşecek olan belediye seçimlerinde 3 farklı liste olduğunu biliyorsunuz.

  Seçim dönemleri bölgelerin geleceği için büyük önem arz eden dönemlerdir. Bu seçimler de Kozlukebir belediyesi için en kritik seçimlerden biri olacak. Unutmamalıyız ki bu seçim maratonunda birbirimize rakip olsakta aslında hepimiz bu toprakların bu köylerin insanlarıyız.

  Pek çoğumuz akraba, komşu, eş dost. Birbirimize çamur atmadan kötü sözler sarf etmeden bu süreci bitireceğiz. Yersiz tartışmalardan kimse fayda göremez. Listemizin isminde olduğu gibi Birlik olup bölgemize yarar sağlamak için hizmet yarışı halinde olmamız gerekir…

  1 Ocak Pazartesi günü gelip iktidara geçtiğimizde bize oy veren ya da vermeyen, bizi destekleyen veya desteklemeyen demeden; ayrım yapmadan herkese hizmet edeceğiz. Bizim için

  O, BU, ŞU, ÖTEKİ, BERİKİ DİYE AYRIM YOK

  Bizim için KOZLUKEBİR BELEDİYESİ HALKI VAR.

  Gerçek hizmet görmeyi hakeden süslü sözlere boş vaatlere ve ötekileştirmeye doymuş Kıymetli Kozlukebir halkı var.

  ©2017 Burasi Batı Trakya. Tüm Hakları Saklıdır.

  Please publish modules in offcanvas position.