GENÇ AKADEMİSYENLER TOPLULUĞUNUN “DOĞADA GENÇLİK BAYRAMI” GERÇEKLEŞTİ

  Previous Next

  GENÇ AKADEMİSYENLER TOPLULUĞUNUN “DOĞADA GENÇLİK BAYRAMI” GERÇEKLEŞTİ

   

  13.05.2024

  GAT - Genç Akademisyenler Topluluğu, 12 Mayıs Pazar günü Çepelli köyü çayında “Doğada Gençlik Bayramı” adı altında muhteşem bir etkinlik organize etti.

  Etkinliğe; Türkiye’nin Gümülcine Başkonsolosu Aykut Ünal, milletvekili Özgür Ferhat, Batı Trakya Türk Öğretmenler Birliği Başkanı Aydın Ahmet, Yassıköy Belediye Başkanı Caner İmam, Gümülcine Türk Gençler Birliği Başkanı Sedat Hasan’ın yanısıra çok sayıda genç katıldı.

  Açılış konuşması yapan GAT Başkanı Emre Kamil, günün anlam ve önemine, birlik ve beraberliğe işaret eden bir konuşma gerçekleştirdi.

  Daha sonra BTAYTD Genel Sekreteri ve GAT Sorumlusu Burak Adil BTAYTD adına selamlama konuşması gerçekleştirdi. Burak Adil aynı zamanda etkinliğin moderatörlüğünü yaparken, konuşmacı olarak; GAT Selanik Başkanı Azra Hasan, GAT Selanik YK Üyesi Hilmi Eren Sait ve Emir Mehmet, 19 Mayıs ile ilgili birbirinden güzel konuşmalar yaptı.

  Son olarak etkinlikte söz alan T.C. Gümülcine Başkonsolosu Aykut Ünal son derece anlamlı bir konuşma gerçekleştirerek, bu özel güne değer kattı.

  Konuşmaların ardından gençlere, köfte ekmek ikram edildi. Etkinlik, RESTORE ekibinin canlı müziği ile son buldu.

  ©2017 Burasi Batı Trakya. Tüm Hakları Saklıdır.

  Please publish modules in offcanvas position.